Купити сітку кладкову (армопояс) за найнижчою ціною

Якісна мурувальна сітка — необхідна складова будівництва. Вона призначена надавати більшої міцності бетонній стяжці, цегляним стінам, штукатурці тощо. Інтернет-магазин “СтройСітка” пропонує купити армопояс власного виробництва за найнижчими цінами:

  • Ми співпрацюємо з усіма, хто потребує сітку кладкову — приватними особами, складами металовиробів, забудовниками тощо.
  • Постійні покупці та дилери отримують спеціальну пропозицію, що включає зокрема гнучкі умови оплати, пріоритетне виконання замовлень, спеціальні ціни на мурувальну сітку.
  • Ви можете обрати найбільш зручний для вас спосіб оплати. Ми підтримуємо передплату на банківську карту, безготівковий платіж за допомогою рахунка-фактури, післяплату готівкою нашому кур’єру.
  • Звичайно, “СтройСітка” попіклується про вчасне доправлення товару на ваш об’єкт. В залежності від його розташування це може бути власна автотранспортна служба, поштові компанії “Нова Пошта”, “Делівері”, “Автолюкс Доставка” тощо.

На сайті ви можете залишити замовлення в будь-який зручний для вас час. Після цього найближчим часом у робочі години з вами зв’яжеться наш менеджер.

Переваги мурувальної сітки (армопояса) від “СтройСітка”

Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє виготовляти кладкову сітку відповідно до чинних стандартів:

  • Контактне точкове зварювання забезпечує високу якість з’єднання перпендикулярно розташованих дротів.
  • Параметри, такі як розмір осередку зварювання, час впливу, потужність підбираються відповідно до товщини дроту. Це запорука міцного довговічного з’єднання, що не шкодить цілісності дроту.
  • Потужні верстати здатні виготовляти великі обсяги продукції з гарною точністю.

Діаметр дроту може бути 3,0, 4,0, 5,0 мм. Розмір вічка (чарунки) коливається від 50х50 мм до 150х150 мм з кроком у 50 мм. Сітка мурувальна (армопояс) постачається зазвичай у картах (прямокутних секціях) 2000х380 мм.

Перед виконанням замовлення ми завжди узгоджуємо параметри майбутньої продукції. І ви справді отримаєте те, що потрібно. Якщо сітка кладкова потрібна у великих обсягах для масштабного будівництва, готові розглянути можливість поетапного постачання на ваш об’єкт. Так вам знадобиться менше простору для складування матеріалів.

На ваші питання щодо того, як купити сітку кладкову, відповість наш менеджер. Залишайте заявку прямо зараз.