Сітка Рабиця

Цей матеріал, мабуть, найчастіше використовується для встановлення загорожі. Низькі ціни на сітку “Рабіцу” дозволять суттєво заощадити без компромісів щодо якості. Інтернет-магазин компанії “СтройСітка” допоможе купити вам широку номенклатуру продукції власного виробництва:

  • На наших складах завжди в наявності основні типорозміри сітки “Рабиці”, що мають найбільший попит.
  • Якщо необхідно, у стислі терміни виготовимо навіть велику партію продукції на ваше індивідуальне замовлення. Сучасне обладнання дозволяє впоратися з будь-яким викликом.
  • Є можливість виготовити сітку “Рабіцу” за вашими параметрами. Звертайтесь до менеджерів. Наші співробітники нададуть докладну інформацію і приймуть заявку.

Ми співпрацюємо з усіма, хто бажає купити сітку “Рабицю” в Україні — приватними особами, дилерами, будівельними компаніями тощо. На партнерів чекають вигідна комерційна пропозиція.

Є доставка по всій Україні.

Сітка “Рабіца” від “СтройСітка” — це якісна продукція, що відповідає затвердженим стандартам

Ми використовуємо дріт, сертифікований за ГОСТ 3282-74. Гаряче цинкування забезпечує тривалий термін експлуатації.

Для виготовлення сітки “Рабиці” було встановлено спеціальне обладнання — сіткоплетильні автомати. Завдяки цьому точно витримується геометрія чарунок і параметри рулону загалом. Вільні кінці спіралей загнуті та упаковані у стретч-плівка. Ви отримаєте справді якісний, зручний у використанні матеріал.

Параметри стандартних сіток “Рабиця”:

  • Висота рулону — 1,0, 1,2, 1,5, 1,8, 2,0 м.
  • Довжина секції — 10 м.
  • Діаметр дроту — від 1,4 до 4,0 мм.
  • Розміри чарунок — від 15х15 до 60х60 мм.

Сітка “Рабиця” нашого виробництва може застосовуватись у всіх звичайних сферах її використання. Це облаштування парканів, виготовлення загороджувальних конструкцій для сходів, терас, місць видобутку корисних копалин тощо. З неї роблять клітки та огорожі для сільськогосподарських тварин. Вона підійде для різноманітних сіялок.

Обирайте якісну сітку “Рабицю” за чудовою ціною, а ми попіклуємось про все інше.