Військові габіони 1,4х1х4/1,5х2х5/ віч 50х50/100х100 діаметром 4-5 мм

Артикул: 329
В наявності
62 грн
Опис:
Габіони проводитися на замовлення за вашою вимогою тел +3 8097 211 03 26Габіони насипного типу – конструкції із звареної сітки. Вони можуть обладнуватися вставками з геотекстилю, наповнюються різним ґрунтом механічно або вручну. Споруда зручна у застосуванні. Наповнення ґрунту не вимагає ретельного ...
Весь опис
Опис

Габіони проводитися на замовлення за вашою вимогою тел +3 8097 211 03 26

Габіони насипного типу – конструкції із звареної сітки. Вони можуть обладнуватися вставками з геотекстилю, наповнюються різним ґрунтом механічно або вручну. Споруда зручна у застосуванні. Наповнення ґрунту не вимагає ретельного укладання каменю, обладнання внутрішніх розпірок. Можливий демонтаж конструкції, який також виготовляється без зусиль. Після цього габіон підходить для повторного використання.

Габіони насипного типу
Що є габіони насипного типу, де вони застосовуються? Розкажемо докладно про ці корисні вироби. Конструкція є каркасом з металевої сітки. Габіон призначений для заповнення його природним каменем чи іншим наповнювачем. Якщо говорити про те, які мають бути вироби відповідно до ГОСТу, то отримуємо наступну відповідь. Продукт виготовляється з крученої дротяної сітки з правильними 6-кутовими осередками. Дріт застосовується із сталі, є низьковуглецевою загального призначення. Зараз продукція може виконуватися й іншими методами. Сітка допустима іншої конфігурації, можлива відмінність і в розмірах сот. Враховуються в першу чергу такі параметри: міцність габіонів і неможливість висипання з нього заповнювача. Дріт теж застосовується різних типів: одинарний і подвійний, з покриттям і без. Вона може бути оцинкованою або мати покриття полівінілхлоридом. Найпопулярнішими є габіони зварного типу. Заповнювач для конструкції повинен відповідати таким умовам: міцність, морозостійкість, стійкість до вологи. Він може бути як натуральним, у роздробленому стані, так і штучним. Також важливо, щоб наповнювач вже повністю готовий до застосування, щоб його не треба було додатково обробляти. Адже тоді вартість такого габіону зросте у рази. Габіони виробляють на замовлення, але для цього потрібно розраховувати всю конструкцію повністю.
Великогабаритні вироби виробляють за допомогою складних обчислень. Вони від невеликих конструкцій. Такі габіони перегороджують діафрагмами. Тобто вони мають перегородки посередині.
Геометрія форм геоматеріалів різна, але буває 3 основні типи:
коробчасті габіони;
циліндричні;
плоскі.
Перший вид зустрічається найчастіше. Він є найбільш затребуваним. Габіони широко застосовують як у приватному домашньому чи фермерському господарстві, і у багатьох інших сферах людської діяльності. Їх використовують будівельники, ландшафтні дизайнери, ремонтники, інженери, архітектори та навіть військові. Для військових цілей такий геоматеріал використовується як фортифікаційні споруди або швидкозведений бар'єр у випадку НП.

Габіони насипного типу

Габіони насипного типу призначені для захисту особового складу, бойової техніки, транспорту та матеріальних засобів при фортифікаційному устаткуванні, у короткі терміни, позицій мотострілкових, танкових та артилерійських підрозділів, а також пунктів тимчасової дислокації військ.

Варто відзначити, що габіони насипного типу – практично універсальні та надзвичайно поширені повсюдно. Вони допоможуть зміцнити, захистити дорожній насип, схили, гідрологічні споруди, берегові лінії, штучні водойми та ін. Монтувати та перевозити конструкції зручно. У них невелика вага, тому габіони транспортабельні та легкі при укладанні.

Відгуки 0
Залиште відгук на товар

На поточний момент у товару немає жодного відгуку.
Ваш відгук стане першим .
Поділіться думками, своєю думкою про товар.

Залиште відгук

Дякуємо за залишені відгуки. Для того, щоб залишити відгук Вам просто заповніть форму нижче.